אודות

הרעיונות שלכם מאתגרים אותנו בכל פעם מחדש!

הרעיון שלנו הוא להציע מגוון עצום של אפשרויות עיצוב לבית הספר במחירים סבירים, כך שבתי ספר רבים ככל האפשר

הרעיון שלנו ב-פלקט פור יו, הוא להציע לכם מגוון עצום של אפשרויות עיצוב לבית הספר במחירים סבירים, כך שבתי ספר רבים ככל האפשר יוכלו לרכוש אותם. אלו העקרונות המנחים שלנו מאז הקמת העסק בשנת 2003.

אתם יודעים שבעבר, היה עיצוב בית הספר עניין מורכב ויקר. היה עליכם לחשוב על רעיון, למצוא את אנשי הביצוע, לתאם ביניהם ולבזבז זמן יקר על תהליך ממושך ויקר כאשר התוצאות לא תמיד היו מושלמות.

ב-פלקט פור יו אנחנו פשוט חוסכים לכם את כל הבלגן הזה! במשך השנה כולה, צוות המקצוענים שלנו הכולל בתוכו ציירים, אומנים ומעצבים בהנחיית הצוות הפדגוגי, יוצר עבורכם תמונות נהדרות בעלות מסר דידקטי וחינוכי, כך שלכם נשאר רק לבחור.

מעבר לעיצוב המוקפד, אנו שמים דגש חזק על חדשנות טכנולוגית בכדי להבטיח שהתמונות היפות שלכם תשארנה כאלו לאורך שנים. התמונות כולן מודפסות ברזולוציה גבוהה ביותר, על מגוון חומרים איכותיים ועמידים במיוחד. ב-פלקט פור יו תקבלו את התמונות שלכם בכל גודל שתרצו, בהתאמה מיוחדת לצרכים שלכם ובאיכות שאינה מתפשרת!

לאורך השנים, נוכחנו לדעת שהרעיונות הטובים ביותר באים דווקא מכם, הלקוחות! לכן אנו משתדלים להיות קשובים לכל בקשה שלכם. הרעיונות שלכם מאתגרים אותנו בכל יום מחדש ומדרבנים אותנו להתחדש ולהתקדם ללא הפוגה. מאות לקוחותינו המרוצים יודעים שהגמישות והשרות המעולה, הם שם המשחק אצלנו.

אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו ולגלות עולם מופלא של אפשרויות לעיצוב בתי סספר. הצוות המקצועי ב-פלקט פור יו ישמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה ובקשה, עד לשביעות רצונכם המלאה.


סל הקניות ריק
הזן כתובת דוא"ל חוקית
Invalid Input